1 Günde Örgü Çeyizlik Yelek Yapılışı

Merhaba, çeyizlik yelek modelini 1 günde örebileceğinizi söylesem inanır mısınız, ben bu videolu anlatımı izleyene kadar inanmazdım. Sizlere öyle güzel net anlatım ile sesli yelek örülüşü anlatımını sunuyoruz.

1 günde çeyizlik yelek örmek yapılışı kolay bir yelek modeli olmalı. Bir de ipiniz iyi olmalı ki örerken sizi yormamalı. Alize şal örgü ipi kullanılmış bu modeli örerken. Sizler çeyizlik yelek örenler bilirler hangi ip güzel, hangisi ile güzel duruyor ve hangisi ile kolayca hızlı örebiliyorsunuz, bilirsiniz. Ona göre ipinizi seçin. 3 numara tığ ile örülen iplerden olsun model böyle güzel görünüyor.

Örgü modeli tığ işi çeyizlik yelek modellerinden , trend örgü çeyizlik yelek modelleri arasında. Simli ip olması görünüşünü daha da güzel yapıyor. Bahar çiçekleri gibi güneşi gören çiçekler gibi tüm yapraklarını açmış bir çiçek görüntüsü var örgü modelinde.

Genç kız yeleği olarak da örebilirsiniz. Spor kıyafetler üzerine de giyilebilir. Klasik kıyafetler ile de kullanılabilir. Çok güzel örgü yelek modeli.

Bir cevap yazın