112 tane Çeyizlik Yelek Modelleri

Örgü 112 Tane Bayan Yelek Modeli Şiş,Tığ,Firkete ve Dantel Bayan Yelek Modelleri içinden seçilen 2019 Yeni Sezon Örgü Kadın Yelek Örnekleri ile buluşturuyoruz sizleri. Bu sayfaya elisiorgudukkani.com girdiğinizde sizler için seçtiğim şahane Örgü Yelek Modelleri göreceksiniz. En hoşuma gidenleri En güzel Örnekli Şiş İşi Bayan Yelekleri,Tığ işi Bayan Yelekleri için Spor Yazlık ve Baharlık Dantel Bayan Boleroları, burada görebilirsiniz.

En ilginç Bayan Yelekleri için Farklı ama çok güzel olan Deri,Süet,Kumaş ve Kot kumaşları Tığ örneği ile çok şık Bayan Yelekleri örmüşler. Artan kumaşlar ve artan ipleri değerlendiren örgü sever hanımlar aynı zamanda ekonomik ve geri dönüşüm içeren projeler yapıyorlar.

Özellikle artık giymediğimiz Kot Pantolonları bu şekilde Tığla birleştirerek Yelekler yapabilirsiniz. Galeride gördüğünüz Örgüden Bayan Yelek Modellerinin bazılarının Örgü Modelleri ve baştan sona bayan yelek anlatımları sitede var. Örgü Videoları yazan menüye bakınız.

Tek parça örülen Bayan Yelekleri kadar güzel görünen Yeleklerde arkadan büzülen Fiyonklu Yelekler çok ilgi çekici. Örgüde Burgu ve Saç Örgüsü modeli ile yapılan Yeleklerde Tığ işi ve Şiş modellerde Fıstık modeli her örnekte kullanılmış.

 

 

Bir cevap yazın