117 ADET ÖRGÜ YELEK MODELLERİ

Konuyu sizler için birçok örgü yelek modelini bir araya toplamak için hazırladık bu konuda bir çok örgü yelek modelini bulabileceksiniz, sitemizdeki tüm örgü yedek modellerini buraya toplayamasakta sizler için bir çok örgü yelek modeli ve örgü yelek yapılışı konularını bir araya topladık ve beğenilerinize sunduk.

Son moda tığ örgü bayan yelek, süveter ve hırka modelleri sunacağız sizlere. Son moda tığ örgü bayan yelek modelleri bulacaksınız ve yapılışları oldukça kolay olan modellerin süslemelerinden sonra nasıl farklı olduğunu göreceksiniz.

Son moda örgü bayan yelek modelleri olarak sizler için yerli ve yabancı örgü örnekleri meraklılarından derlediğimiz bu güzel örgü bayan yelek modellerini derledik. yeni sezon örgü bayan yelekleri modelleri olarak sizlerinde beğeneceğinizden eminiz.

Her bir sırası tek tek yazılı anlatımlı yakadan başlama bebek yelek yapılışı ile herkes yakadan başlayarak örülen bebek yeleği yapımını öğrenecek. Yaka modelini istediğiniz gibi ayarlayabileceğiniz bebek yeleği modeli çok kullanışlı bir örnek

Yeni doğan bebeklere uygun kolay giydirilebilir bebek yeleği modeli anlatımı bulacaksınız. Özellikle yeni doğmuş bebekleri ellerini kollarını tutarken çok nazik olmak zorundayız bu bir gerçek ve bu nedenle omuzlarını kaldır indir yapmadan sadece kafadan geçmeli kıyafetler onları kolay giydirmemizi sağlar. İşte size dikişsiz örülebilen bebek yeleği modeli ve kolay giydirilebilen yeni doğan bebek yeleği yapılışı anlatımını sunuyoruz.

Kuş gözü örgü yelek modeli yapılışı anlatımı ile sizlere çok güzel yelek modeli olan bu örgü örneği delikli örgü modellerinden değil. Saç örgü modeli gibi kabarık örgü örneklerinden biridir. Tığ ile yapılan zincir örgü örneğine de benziyor. Kuş gözü örgü modeli şiş örgü modeli yapılışı anlatımı lastik örgü olmadan yapılan , lastik örgü modeline ihtiyaç olmadan yelek örülebilen bir örgü yelek modelidir.

Şimdi sizlere çok güzel bir örgü örneği anlatımı paylaşacağım. Bebek örgü modeli olarak karşımıza çıktığından renkleri de ona uygun seçilmiştir. Normalde yelek modelleri içinde çeyizlik yelek modeli ve anne yeleği modeli yapımı olduğunda tek renk kullanarak da örebilirsiniz. Şimdi bebek yeleği arttırmaları yani roba kısmı yapılırken kullanılan model de çok güzel bir arttırma tekniği örneğidir. Onu da çok severim şık duruyor.

Çok kolay bayan tığ işi yelek yapılışı anlatımı videolu olarak konumuzda sunulmuştur. Tığ işi yelek modelleri yapılışı hakkında öğrenmek istediklerinizi tüm ayrıntılarıyla öğretici videolu anlatımda bulacaksınız. Bayan yelek yapılışı, çeyizlik bayan yelek modelleri nasıl yapılır anlatımları , çeyizlik yelek modelleri, anne yeleği modelleri , kaynana gelin hediye tığ işi yelek modelleri yapımlarını anlatımlarını ya da öğretici videosunu izleyenler de kolaylıkla yapılır.

Örgü yelek modeli yapımı olarak izleyeceğiniz örgü yelek modeli adı  yalancı saç örgüsü modeli yapılışı olacak.  Küçük kalpler gibi bir görüntüsü olan yalancı saç örgüsü yelek modeli yapılışı anlatımını hep beraber izleyeceğiz.

Çiçekli motif ile tığ işi motifli yelek modeli yapılışı anlatımını bulacağınız yazımızda dilediğiniz bir kare motif örneği ile de bu güzel motifli bayan yelek yapılışını uygulayabilirsiniz.

Devamı bu linkte

 

Bir cevap yazın