2 kullanımlı Örgü Düğmeli Bayan Hem Boyunluk – Hem Bolero Yapılışı

Yelek gibi giyebileceğiniz ya da boyunluk olarak kullanabileceğiniz bir örgü modeli ile karşınızdayız. Bayanlar için farklı örgü modelleri yapılışları anlatmaya devam edeceğiz. Örgü bayan boyunluk yapılışı arıyorsanız çok kullanışlı bir model ile karşınızdayız. Ben bu örgü örneğini de çok sevdim. Ajurlu örgü modelleri yeniden moda oldu… Bebek örgü modellerinde ve bayan örgü modellerinde çok kullanılıyor.

 Bayan Örgü Boleo yelek Modeli Yapılışı

Bayan yelek modeli olarak kullanabileceğiniz örgü yelek yapılışı da diyebiliriz. Kolay bir dikdörtgen örüp işaretli yerlere düğme ya da çıt çıt dikerek örgü bolero yelek yapımıyla giyebileceğiniz ya da boyunluk olarak kullanabileceğiniz kullanışlı kolay bayan örgü modelidir. İstediğiniz modeli uygulayabilirisniz.

Zorluk Derecesi : Kolay

Bitmiş Ölçüleri :

en : 30.5 cm

boyu : 160 cm

malzemeler :

4 adet yün.

5.5 mm şiş

5 adet çıt çıt düğme. 30 mm lik ebatta.

Şal modeli Dümdüz örülüyor. 1*1 lastik örgü Yapılıyor şemadaki gibi çıtçıtları yerleştirin. Orjinali için bu linke tıklayabilrisiniz.

Knit-Pattern-Snapped-Convertible-Cowl-Shrug-L20315

 

Üzerinize giyip bolero yelek gibi kullanabilirsiniz. Yada boyunluk olarak takabilirsiniz.

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan örgü modelleri ve yapılışları  kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz örgü modelleri ile ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Videolu anlatımlı örgü modelleri de bulacağınız ve sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

 

Bir cevap yazın