2021 Dantel Havlu Kenarı Modelleri

En yeni en güzel dantel havlu kenarı modellerini sizler için derledik. Çok güzel modeller yakın çekim olarak resimlenmiş haliyle sizler için aşağıdaki resim galerisi içinde yerini aldı. En güzel tığ işi havlu kenarı modellerine bakarken model çıkarabileceğiniz gibi yapılışı anlatımlarına da bakabilirsiniz. Sitemizde havlu kenarı modelleri yapılışları adlı konu başlığı altında havlu kenarı modelleri örnekleri bulabilirsiniz.

En yeni ve en güzel havlu kenarı modellerini paylaşmaya devam edeceğiz. Çok farklı çeyizlik havlu kenarı modelleri ile hediyelik havlu kenarı örnekleri sunuyoruz sizlere. Rengarenk beyaz havlulara çok yakışacak örnekler olduğu gibi, renkli havlu kenarlarına da yapabileceğiniz zevkinize ve el becerinize uygun çok güzel örnekler göreceksiniz. Dantel örmeyi bilenler kolaylıkla örneklerden modeli çıkaracaklardır.

Tığ işi örgü örmeyenler ise yapılışı anlatımlarına bakmayı öncelik haline getirsinler. Bir iki tane yaptıktan sonra kendinizi denemeye daha cesaretli hissedeceksiniz. Sizler için güzel, kolay, şık, yapılabilir ve en yeni havlu kenarı tığ işi örneklerini paylaşıyoruz. Yapmak isteyenlere kolay gelsin.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir