2021 Model Tığ İşi Çiçekli Koltuk Şalı Yapılışı

Örgü modelleri içinde 2021 yılına ait süper güzel modeller bulunmakta. Geçen her yıl nostaljik örgü modelleri de örülmeye ve sevilmeye devam etse de yeni modellere de rağbet oluyor. Örgü yatak örtüsü modelleri , örgü battaniye modelleri , şık koltuk takımı modelleri, çok şık diz battaniyesi modelleri yapımı anlatımlarını sizlere diğer konularımızda da sunduk ve sunmaya devam edeceğiz.

Sitemizi ziyaret ettiğinizde diğer anlatımlı konularımızı da gezmenizi tavsiye ederiz. elisiorgudukkani.com sitesi sizler için hazırlanmış , örgüye yeni başlayanlar için ayrıntılı hiç bilmeyene anlatır gibi anlatımlı konuları ile çok sayıda örgü sever hanımın yararlandığı bir sitedir. Sizler için paylaşımlarda bulunduğumuz güzel , şık ve benzeri az bulunan örgü modellerini sizler de seveceksiniz ve mutlaka yapmak isteyeceğiniz bir tane modele rastlayacaksınız. İşte o zaman eğer aklınıza bir şey takılırsa hemen yorum bırakın ve sorunuzun cevabını en yakın zamanda en fazla 24 saat içinde alacaksınız.

Şimdi sizlere şablonunu sunacağım tığ işi örgü battaniye , koltuk şalı modelinin. Çiçekli tığ işi örtü yapabileceğiniz şablon aşağıdadır. Kolay gelsin.

Sizlere aşağıda videolu anlatımda çok şık incili çiçek motifi yapılışı anlatımı sunacağız. Yavaş yavaş göstere göstere örerek anlatılmış. Kalın bir ip ile örülmüş net bir şekilde görünmektedir nasıl yapıldığı her bir tığ hareketinin.

 

https://youtu.be/YA7xpcC7ueo

Bir cevap yazın