2021 Örgü Paspas ve Çocuk Odası Halısı Modelleri

2021 Çocuk odası paspas – kilim modellerine bayılacaksınız. Örgü halı yapılışı anlatımları daha önce sizlerle paylaştık ayrıca kolay örgü halı modelleri de paylaşacağız , yapılışını resimlerden anlayabileceksiniz bir çok modeli yaparken çok eğleneceksiniz , güzel paspas modeli olarak da , çocuk odası oyun halısı modeli olarak da kullanabileceğiniz modelleri biz çok beğendik. Paspas modelleri şablonları da galeri içinde bulacaksınız.

Yapılışı kolay tığ örgü paspas – halı örnekleri yapılışı anlatımları daha önce de sizlerle paylaşmıştık. Bir çok modeli sitemizde ev dekorasyonu bölümünde bulabilirsiniz. Şiş örgü halı modelleri de bulunmaktadır. Paspas ya da örgü halı yapımını kolay hale getirebilmek için ayrıca kullanışlı olması bakımından altına kaymaz taban dikebilirsiniz ama yıkarken çıkarabileceğiniz şekilde dikin 30 derecede bile yıkasanız o kaymazlar eriyor ve dökülüyor zamanla.

Bu dediğim uzun bir süre sonra oluyor ama emeğinize yazık olmasın. Kaymazları çok sabitlemeyin fazla nemli ıslak halde bırakmayın. Kuruması için hemen havadar bir yere asın. Kaymaz taban üzerine yapılan banyo paspas anlatımlı tarifleri yapılışı videolarını sizlere daha önce sunmuştuk. Kaymaz taban üzerine ördüğünüz paspasların temizliğini kuru yapmaya çalışın bölgesel olarak yapın , uzun aralıklarla makıneye atın elde yıkayıp hemen suzdurun ve kurumasını sağlayın. Nemli bir şekilde yere sermeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir