2021 Yaz Tasarım Tığ Örgü Modası

2021 Yaz modasını geçmişten bugüne kadar çok güzel örnekler ile kıyafetlerin içine dahil eden bir yaklaşım ile nostalji ve son moda tasarım kıyafetler ile tığ örgü örneklerini iç içe kullanmış moda tasarımcıları. Moda sergisinde meraklılarına sunulan tığ örgü modelli kıyafetleri sizlerle paylaşacağız. Küçük bir moda tasarım ziyafeti görseli sunacağız sizlere.

2021 Moda Tasarım Örgülü Kıyafetler

İyi seyirler dileyerek beğeniğiniz tasarım kıyafetleri sizler de kolayca kendi kıyafetlerinize uyarlayabilirsiniz. Hayal gücü ve biraz da yetenek her kadında vardır mutlaka , onda yoksa annesine vardır 🙂 kolay gelsin hepimize ..

Ürünler saçak, püskül ile süslenmiş renkli ipliklerden yapılabilir. Bu eğilime daha kolay yaklaşmak mümkündür – Ajur örgüsünde bitirmek için. Chloe, Ulla Johnson ve Oscar de la Renta koleksiyonlarında birçok ilginç set görebilirsiniz.

Orijinal ve aydınlık set sizi kesinlikle yaz aylarında dekore edecek. Bu tür ürünleri almak için aksesuarlar kolaydır. Örneğin, makrome tekniğinde dokunmuş ip kemer, tahtadan yapılmış kolyeler, hasır çanta veya şapka, hafif sandaletler veya espadriller.

Bir cevap yazın