2024 En Yeni En güzel Tunus işi Patik Modelleri

2024 En yeni en güzel tunus işi patik modellerini sizler için derledik. Göreceğiniz resimlerden eğer tunus işi patik ören biri iseniz kesinlikle model çıkarabilirsiniz. Patik örüp üzerini işliyorsanız , patik üzerine işlenecek modeller arayışındaysanız da işinize yarayacak çok fazla model var.

Eğer tunus işi patik modelleri yapımına yeni merak sardıysanız sizler için sitemizde tunus işi patik nasıl örülür anlatımlı videolu anlatımlarımız var, her bir aşamasını tek tek anlatan çok güzel videolarımız , modellerimiz var. Tunus işi patik yapımında önemli nokta arttırmalar ve eksiltmeleri yapmayı bilmek gerekiyor. Çünkü aynı dikişsiz yelek modeli gibi direk sol yandan başlayıp , ön burun kısmı tamamlanıyor, sonra sağ yanı örüyoruz.

Model çıkarabileceğiniz çok güzel en yeni en güzel tunus işi örgü patik modelleri sunuyoruz sizlere. Çok farklı patik modelleri çilek desenli tunus işi patik modeli , etnik desenli tunus işi patik modeli , kalpli tunus işi patik modeli , çocuklar için tunus işi patik modeli, tunus işi patik modelleri desenleri , güllü tunus işi patik modelleri , laleli tunus işi patik modeli , papatyalı tunus işi patik modeli , şık tunus işi patik modeli , çiçekli tunus işi patik modeli , ördekli tunus işi patik modelleri , laleli tunus işi patik modelleri

gibi bir çok patik modeli bulacağınız resim galerisinde sizlerin de resimlere tıklayarak yakından görme imkanınız olacak. Dolayısıyla yapmayı bilenler direk bakarak model çıkarabileceklerdir. Yapmayı bilmeyenler için ise yukarıdaki tunus işi patik nasıl örülür yazısına tıklarsanız sizi  tunus işi patik modelleri yapımı anlatımı sayfasına yönlendirecektir. Oradan istediğiniz modeli yapabilirsiniz.

Tunus işi patik örmeyi bilenler de buradan model seçebilirler. Misafir için evde patik bulundurmak eski adetlerimizdendir. Terlik yanı sıra patik de teklif edebilirsiniz özellikle kış günlerinde çok sıcak bir ikram olur. Hem de çok rahat.

Bir cevap yazın