2024 Yeni Örgü Modeli Yapılışı

2024 yılının ilk modellerinden olacak çok beğeneceğiniz bir çok örgü modeli yapımında kullanacağınız bir örnek. Yeni örgü modelleri paylaşmaya devam edeceğiz sizlerle. Çeyizlik örgü modelleri, günlük kullanım örgü modelleri, bebek örgüleri, bayan örgü modelleri, erkek örgü modelleri aksesuar ve ev dekorasyonunda kullanacağınız bir çok örgü modeli ile karşınızda olmaya devam edeceğiz. Konularımız kesinlikle örülmesini sağlamak için açılıyor. Gösteriş olsun diye konu bulamayacağınız sitemizde yıllardır kalitenin adresiyiz.

Modelimize şal atkı bebek yeleklerinde ve gelin yeleklerinde kullanabileceğiniz oldukça zarif duran model. Modelimize istediğimiz kadar zincir çekiyoruz yapıcağımız modele uygun olacak şekilde. Zincir çektikden sonra sıra sonuna kadar sadece sık iğne yapıyoruz. Her sık iğneye bşr kez batıyoruz. Üst sırya gelince yedi zincir çekip dördüncü sık iğneye batıyoruz.

7 zincir çek 4 .sık iğneye bat. 7 zincir çek 4.sık iğneye bat. Bu şekilde sıra sonuna kadar aynı işlemi tamamlıyalım. Diğer renge grçiş yapalım. Bu sırada aynı işlemi yapıyoruz. 7 zincir çek tam ortadaki sık iğneye bat. 7 zincir çek ortadski sık iğneye bat. Bu sırayıda bu şekilde tamamlayalım. Diğer renge geçelim. Bu sırada 7 zincir çekip aynı rengimize ortasına denk gelicek şekilde sabitliyelim. Buşekilde sırayı tamamlayalım. İstediğimiz boyuta gelene kadar aynı işlemi uyguluyoruz.

Bir cevap yazın