242 Tane Tığ İşi Yelek Modeli

Tığ işi yelek modeli ile sizlere çeyizlik yelek modelleri , bebek yelek modelleri ve anne yelek modelleri , anne yeleği ya da kaynana yeleği modelleri de denilen kayın valide yelek modeli olarak da aradığımız örgü modelleri sunacağız.

 

Örgü modelleri sitemizde yapılışı yayınlanmış örgü modellerinden oluşacaktır. Çoğunlukla bu örneklerden sunacağız sizlere. Aralarda da yapımı olmayanlar olabilir eğer beğendiğiniz bir tane görürseniz bizlere resmini ulaştırıp yapılışı anlatımını model adını sorabilirsiniz. Sizlere en kısa sürede geri dönüş yapıp modelin adı ile anlatımını sunduğumuz makalemizin linkini paylaşırız.

Tığ işi yelek modelleri şiş örgü yelek modelleri yapımından biraz daha kolay gelir bana. Ama aslında biraz daha zordur yaka ve kol kesimi tığ işi yelek modellerinde biraz daha zordur. Ördüğünüz modelin model düzenini bozmadan yaka ve kol kesimi yapmak oldukça zordur. Göze güzel görülen şekilde kesmek için iyi düşünüp araştırın. Modelin tamamlanmış resimlerini mutlaka inceleyin. Yapacak olanlara kolay gelsin. Şimdi de tığ işi örgü yelek modelleri resim galerimizi sunalım :

 

 

Bir cevap yazın