25 tane Boncuklu İğne Oyası Modeli

25 tane Boncuklu İğne Oyası Modeli

Örgü modelleri ve bu modellerin yapılışlarını paylaştığımız sitemizde bunun gibi özenle hazırlanmış çokça konu bulacaksınız. Farklı başlıkları da ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Mutlaka ilginizi çekecek örgü modelleri yapılışları bulacaksınız. Son moda örgü modelleri ve yapılışları , dantel modelleri, dikiş nakış ile ilgili el işleri, örgü modelleri ayrıntılı anlatımlı , resimli anlatımlı örgü modelleri bizim sitemizde. Güncel örgü modellerini takip ediyoruz ve sizler için sürekli araştırıyoruz.

İğne oyası havlu kenarı modelleri, iğne oyası yemeni kenarı modelleri için boncuklar kullanabilirsiniz. Çok çeşitli boncuklar var. Ahşap boncuklar, kum boncuklar, inciler, pullar… Yaptığınız modellere uygun boncukları tercih ederek iğne oyası modellerinizi daha da güzel hale dönüştürebilirsiniz. Daha önce sizlerle boncuklu iğne oyası yapımı ve pullu iğne oyası modeli yapılışı paylaşmıştık. Videoları izleyerek rahatlıkla yapabilirsiniz.

Galeride birbirinden güzel özenle hazırlanmış çok şık boncuklu iğne oyaları var. Sizlerin de çok beğeneceğini düşünüyorum. 98 tane boncuklu iğne oyaları modelleri bulunmaktadır.

 

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz konularla ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

 

Bir cevap yazın