3 Boyutlu Altıgen Motif Yapılışı Videolu Anlatımlı

Çok güzel bir tığ işi motif ile karşınızdayız. 3 boyutlu altıgen motif yapılışı videolu anlatımını yazımızda bulacaksınız. Bu tığ işi motif yapılışını her türlü farklı örgü modeli yapılışında kullanabilirsiniz. Parçaları birleştirerek yani üç boyutlu 6gen motiflerden bir kaç tane yapar birleştirirsiniz ve bebek battaniyesi , örgü paspas modeli, olarak kullanabilirsiniz. Bebek örgülerinde kullanılabildiği gibi ev dekorasyonunda örgü modellerini rahatlıkla değerlendirebilirsiniz. Kırlent yapılışı, koltuk şalı battaniyesi yapılışı gibi örgü modellerinde kullanabilirsiniz.

 

3 Boyutlu Altıgen Motif Yapılışı Videolu Anlatımlı

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan örgü modelleri ve yapılışları  kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz örgü modelleri ile ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Videolu anlatımlı örgü modelleri de bulacağınız ve sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

Kare motifleri birleştirerek altıgen motif yapmışlar dikkatli bakarsanız bu şekilde oluştuğunu anlayabilirsiniz. Çok basit bir fikir ile çok güzel bir şey ortaya çıkmış. 3 boyutlu kare motifler altıgen motif oluşturmuş. Altıgen motif yapılışı videolu anlatımı izleyelim :

 

 

Bir cevap yazın