3 Değişik Örgü Bebek Boyunluk Yapılışı

3 değişik model örgü bebek boyunluk modeli yapılışı anlatımını bulacağınız yazımızda sizlere daha önce yapılışını paylaştığımız bir modelden bahsetmek isteriz. Yapraklı boyunluk modeli yapılışı ile daha önce sizlere anlatımını sunduğumuz örgü boyunluk modelini kolay örgü boyunluk modeli olarak görmeseniz de inanın çok kolay örülüyor. Yapılış aşamalarını doğru takip edin ve ortaya bu güzel boyunluk çıksın..

Örgü boyunluk yapılışı anlatımlarına devam edelim. İkinci tarifimiz de yine çok güzel bir boyunluk örgü bebek boyunluk yapımı anlatımları içinde kolay örgü boyunluk yapmak isteyenler için yeni başlayanlar için ideal bir tarif. 4 mevsim kullanabileceğiniz çok kolay çok güzel örgü boyunluk yapılışı anlatımı 4 mevsim örgü boyunluk yapımı güzel bir konu ve ayrıntılı olarak anlatıldı. Sizlerin faydalanmasını isterim.

Gelelim 3.modele . Örgü bebek boyunluk yapımı anlatımı ile sizlere örgü boyunluk yapılışını sunuyoruz. Fıstıklı kapüşonlu örgü boyunluk yapılışı anlatımını büyükler için tasarlanmış halini bulacaksınız. Bayan boyunluk yapılışı hem de kapüşonlu. Fıstıklı örgü modeli ile yapılmış delikli bir model gibi dursa da kullanılan ip angora ip olursa model hem yumuşak hem puf puf kabarık duracaktır hem de çok ısıtacaktır. Virüs model şal yapmıştım o da bayağı delikli bir model ancak angora ip  o kadar çok ısıtıyor ki.. Yeterli oluyor. Bebek örgü boyunluk olarak tasarlayıp yapabilirsiniz bu modeli.

 

Bir cevap yazın