3 Farklı Model Penye Paspas Yapılışı Şemalı Anlatım

Popcorn örgü modellerinden yapılmış çok güzel paspas modelleri. Penye ipten paspas yapımı şemaları veriyoruz . 3 model bir arada . Ev dekorasyonuna renk katacak bu modeller. Penye ipten örebilirsiniz. Kordon ipten örebilirsiniz. Popcorn örgü modeli yapımını daha önce yapılışını ayrıntılı bir şekilde verdik. Naylon poşetten paspas yapımı da yapabilirsiniz kendiniz için. Renkli çöp poşetlerini kullanarak. Poşetleri önce şeritler halinde ipe dönüştürüyoruz. Sonrasında örüyoruz.

 

Örgü modelleri ve bu modellerin yapılışlarını paylaştığımız sitemizde bunun gibi özenle hazırlanmış çokça konu bulacaksınız. Farklı başlıkları da ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Mutlaka ilginizi çekecek örgü modelleri yapılışları bulacaksınız. Son moda örgü modelleri ve yapılışları , dantel modelleri, dikiş nakış ile ilgili el işleri, örgü modelleri ayrıntılı anlatımlı , resimli anlatımlı örgü modelleri bizim sitemizde. Güncel örgü modellerini takip ediyoruz ve sizler için sürekli araştırıyoruz.

Önce ilk modelimizi görelim.

Penye İpten Popcorn Yuvarlak Paspas Yapılışı

Renk renk daha önceki örgülerinizden kalan ipleriniz ile yapabilirsiniz. Evde kalan ipleri değerlendirmek için güzel bir proje. Sihirli halka yaparak başlıyoruz. Ve 3 zincir çekip trabzanlarla örmeye devam ediyoruz. Yapılışını şema olarak vereceğiz. Örerken takıldığınız bir nokta olursa sorabilirsiniz.

İkinci modeli geçme zamanı.

Penye İpten Çiçekli Yuvarlak Paspas Yapımı

Ortasında sıra bir çiçek ve kenarlarında içinde sarı renkte bulunan gri renkli bir penye ip. Sarı ve grinin uyumunu çok beğeniyorum. Çiçeğin ve kenarlarının yapılışı ayrı ayrı şemalarda verilmiştir.  Evet 2. modelimizde sizlerle.

Ve sıra geldi 3. modele

Penye İpten Yuvarlak Paspas Yapımı

Bu paspasımızı da çok beğeneceksiniz. Popcornlar ile yapılmış şahane bir örnek. Ev dekorasyonunda, balkon dekorasyonunda kullanabilirsiniz.

 

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz konularla ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

Örgü yapılışı sitemizde aradığınız modellerin örgü örnekleri yapılışlarını bulamaz iseniz konu altına ki hangi konu olursa olsun önemli değil, konu altına yorum bırakarak : bu örneğin videosunu izlemek istiyorum diye belirtebilirsiniz.. Bu şekilde bende size hemen kolay bir şekilde örgü sayfasının linkini vereceğim ve siz hiç örnek aramadan hemen kolayca istediğiniz Örgü Modelinin videosuna ulaşabileceksiniz.

 

 

 

2 yorum

Bir cevap yazın