3 Kat İp ile Kışlık Örgü Bayan ve Çocuk Hırka Yapılışı Tekniğe Bayılacaksınız

Kışlık bayan örgü hırka yapılışı anlatımını videolu anlatımda bulacaksınız. Burada önemli olan tekniği ip katlama , ip kırma tekniğini kavramanız. Çok kolay bir yöntem ile hazır örgü kaban yapabilirsiniz kendinize. Örgü çocuk kaban modeli yapımı nda da kullanabilirsiniz bu tekniği.

Kışlık Örgü Bayan ve Çocuk Hırka Yapılışı Tekniğe Bayılacaksınız

Fazla söyleyecek söz bulamıyorum bir çok ip aldım hepsini geri iade edesim var . Çocuklara kışlık kaban yapmak istiyordum montları var aslında nereden heves ettim bilmiyorum.Katlama Tekniği ve Uzun Renk Geçişleri – Long Color Transitions and Folding Technique adı verilmiş bu örgü örme tekniklerine. Pirinç örgü örneği kullanılıyor kabanda daha düz duran bir yapısı var pirinç örgü modelinin. 

Bu 3 kat ip ile kaban yapılışı tekniği anlatımı , batik ip ile kaban yapılışı , anlatımı oluyor ama 2 kat ip kullanarak kabandan daha ince bir ceket kıvamında bir doku elde edebilir miyiz diye düşünüyorum . Lütfen siler de ne düşünüyorsunuz bu teknik ile neler yapılabilir ve neler yapacaksınız nasıl yapacaksınız yorumlara yazın.. Herkese iyi seyirler ve kolay gelsin.

 

 

Bir cevap yazın