3 Numara Şiş ile Fiyonklu Çorap Ev Botu Modeli Yapımı

Merhaba, sizlere 3 numara şiş ile yani iki şiş ile ev çorabı nasıl örülür çok güzel bir örgü modeli ile anlatımını sunacağız. Ev botu modeli ile ince ip kullanarak çok güzel örgü patik yapmış olacaksınız. Kış aylarında gerçekten çok ihtiyacımız olan ayaklarımızı ısıtmak için kullanacağımız patik modelleri ile sizlere bir yenisini daha sunuyoruz.

Bayan çorap ya da ev botu , patik modeli olarak kullanabilirsiniz. Öndeki fiyonk modelini yapmazsanız ve renkleri de uyumlu kullanırsanız erkekler için de ev botu olabilir. Örgü ev botu modelleri içinde ince ip ile örülmüş çok rahat kullanımlı bir örgü modelidir. Uzun çorap modeli örgü yapılışı için modeli uzun olarak da  örebilirsiniz ölçerek devam edebilirsiniz üst kısımlarını.

2 şişle çorap örme yapım aşamaları çok açık ve net anlatılarak sizlere yapılışı sunulmuştur. Yelek örnekleri konusu da sizlere bir önceki paylaştığım örgü modelleri ile alakalı konumdur. Ona da bakmak isterseniz linkli kelimelere tıklamanız yeterlidir.

Çocuklar için paylaştığım okul etkinlikleri ve ödevler ile ilgili konularımı da takip etmenizi öneririm.. Birebir tecrübelerimi yazıyorum , öğretmenler ile konuşuyorum ve öğretmenlerin hazırladığı etkinlikleri paylaşıyorum. Faydalı yazılar olduğuna inanıyorum. Bir önceki hazırladığım konu yaz tatili için tatil kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz? konusunu da buradan inceleyebilirsiniz.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir