30 Farklı Patik Modeli

30 Farklı Patik Modelleri

Farklı patik modellerinden örnekler sunacağımız bu yeni konumuzda Hayvan figürlü patik modelleri ve bebek patik modelleri yanı sıra bayan patik modelleri de göreceğiz yoğunluk bebek patik örneklerinde tabi. Çiçekli patik modelleri göreceksiniz çok şık patikler. Üzerinde her türlü çeşit çeşit göz kulak burun yapılmış farklı hayvanlı patişk modelleri de göreceksiniz. Ben tavşanlı patik modeli , köpekli patik modeli ve ayıcıklı patik modeli seviyorum. Çocuklarıma Tavşanlı patik yaptım. Siz de kendinize ya da çocuklarınıza tavşan patik yapılışı konumuzu ziyaret ederek tavşanlı patik yapabilirsiniz.

Örgü modelleri ve bu modellerin yapılışlarını paylaştığımız sitemizde bunun gibi özenle hazırlanmış çokça konu bulacaksınız. Farklı başlıkları da ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Mutlaka ilginizi çekecek örgü modelleri yapılışları bulacaksınız. Son moda örgü modelleri ve yapılışları , dantel modelleri, dikiş nakış ile ilgili el işleri, örgü modelleri ayrıntılı anlatımlı , resimli anlatımlı örgü modelleri bizim sitemizde. Güncel örgü modellerini takip ediyoruz ve sizler için sürekli araştırıyoruz

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz konularla ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

 

Bir cevap yazın