34 adet Örgü Paspas Modeli Sakallı ip ile

Sakallı ipten paspas yapımı ile ilgili model arayan arkadaşlarımız için çok güzel paspas modelleri hazırladık. Galeri içinde sakallı ipten klozet takımları, sakallı ipten yolluk modelleri bulabilirsiniz. Her zevke uygun renkli, çiçekli, nazar boncuklu modeller. Bu modellerin yapılışları yok maalesef. Sizlere model olması açısından paylaşıyoruz. Yuvarlak, kare, uzun , kısa her model var. Sakallı ipten paspas örneği ile sizde ev dekorasyonunuza renk katabilirsiniz. Banyo dekorasyonu için renk renk sakallı ipten klozet takımları örebilirsiniz. örgü paspas modelleri ne göz atabilirsiniz

Evinizin her köşesi için penye ipten paspas modelleri de yapabilirsiniz. Sitemizde birçok açıklamalı penye ip paspas modelleri mevcut. Bende kendi banyom için bir tane örmeyi düşünüyorum. Paspas modellerini penye ip, sakallı ip ile öreceğiniz gibi örgü ipinden de örebilirsiniz. Daha önce sizlerle banyolarınız ve evinizin diğer köşeleri için çim örgü banyo paspası yapımından bahsettik. Örgü istemeyip ağaçtan vazgeçemeyenler içinse yine güzel bir modelimiz var. Kolay ahşap paspas nasıl yapılır sitemizde bulabilirsiniz. Bizde yok yok.  🙂

Örgü modelleri ve bu modellerin yapılışlarını paylaştığımız sitemizde bunun gibi özenle hazırlanmış çokça konu bulacaksınız. Farklı başlıkları da ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Mutlaka ilginizi çekecek örgü modelleri yapılışları bulacaksınız. Son moda örgü modelleri ve yapılışları , dantel modelleri, dikiş nakış ile ilgili el işleri, örgü modelleri ayrıntılı anlatımlı , resimli anlatımlı örgü modelleri bizim sitemizde. Güncel örgü modellerini takip ediyoruz ve sizler için sürekli araştırıyoruz.

Sakallı İpten Paspas Modelleri

Galeride kullandığımız resimler bize ait değildir. Hepsi netten alındı resimlerdir. Sizlere model ararken fikir vermesi açısından paylaşıyoruz. Kolayca şişlerinizde sakallı ipten paspas yapacağınızı düşünüyoruz. Bu güzel modelleri yapan arkadaşlara teşekkür ediyoruz ve ellerine sağlık diliyoruz. İşte sizlere birbirinden güzel 74 adet örgü paspas modelleri.

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz konularla ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

 

Bir cevap yazın