5 Şiş Patik Nasıl Örülür Püf Noktaları Anlatımlı Model

5 şiş patik yapılışı çok güzel bir örnek ile sizlerle paylaşmak istedik. Patik örülüşü eski usul ile yapılıyor. 5 adet arkası kapalı olmayan patik şişi almalısınız. Her türlü özelliği videolu anlatımda var. Modelli bir patik yapmak daha da zor ilk başta tek renk olarak da örebilirsiniz.

Yeni başlamayı düşünüyorsanız gerçekten görüntü ve anlatım kalitesi olarak güzel bir videolu anlatım. Bu kadar zor bir örgü modelini bile güzel anlatım ile isteyenlere yapma imkanı sunuyor. 5 şiş patik örmeye burundan başlanıyor. Ve ilmek arttırmak suretiyle devam ediliyor bilek kısmına doğru örülüyor. Toplamda 56 ilmek olana kadar arttırmaya devam ediliyor.

Çiçekli bir model kullanılmış burada. Bu tür örgülerde ipin kalınlığına dikkat etmek gerekiyor aynı olmasına özen gösterin yoksa uyumsuz duracaktır kalın ince ip bir arada kullanıldığında . Artan ipleriniz ile renklerine uygun planlayarak bir model düşünebilirsiniz. Çeyizlik 5 şiş patik yapılışı , örülüşü anlatımını ayrıntılı olarak göreceksiniz. Hadi izleyelim …

 

 

Bir cevap yazın