5 Şiş Renkli Patik Yapımı

5 şiş patik yapımı anlatımını bulacağınız yazımızda baştan sona patik nasıl yapılır öğretici videosunu bulacaksınız. Sizlere patik modelleri ile ilgili çok fazla ayrıntılı anlatımlı örgü modeli sunduk. Sunmaya da devam edeceğiz. Örgü modelleri bir derya gibi uçsuz bucaksız , her kişi hayal edip bir model paylaşabilir.

Renkleri ile ipliği ile modellere farklı görünüşler vermek mümkün. Ayrıca pul, boncuk ve yapıştırma parlak taşlar ile de süslenen örgü modelleri birbirinden farklı görünmektedir. Aynı modelden yapacak olsanız bile süslemeleri farklı tuttuğunuzda çeyizlik patik modelleri yapma imkanınız var. Bir kaç model de yapabilrisinzi. farklı renkler de kullanabilirsiniz.

5 iğne ile patik yapımı da olarak söylenebilen , 5 mil patik yapımı da denen her yöreye göre değişen ancak örülüşü değişmeyen bir model. Herkese kolay gelsin. Videolu anlatımdaki örülen patik 36-37 numara ayaklar için uygundur . daha büyüğünü yapmak isterseniz yandan daha uzun örün, tabanı büyütün. Burun kısmınıda biraz daha uzun örmeniz gerekir. Ölçerek yapabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın