50 Adet Kaneviçe İşlemeli Yatak Örtüsü Modelleri

50 adet kaneviçe işlemeli yatak örtüsü modelleri ile şablonlarını bulacağınız yazımızda en çok kullanılan modeller çiçek modelleri olarak göze çarpıyor. Simetrik etamin modelleri de bulunmakta tabi harfler , hayvanlar etamin örneklerinde kullanılan hatta yağlı boya resimler gibi etamin işlemeleri mevcuttur çerçeve ile salonlara asılan yağlı boya resim benzeri etamin işlemesi örnekleri de hoş dekoratif etamin işlemesi örnekleri içinde yerini alıyor.

Etamin İşlemeli Çeyizlik Yatak Örtüsü Örnekleri ve Şablonları

Çeyizlik etamin örnekleri ile sizler de çok güzel çeyizlik yatak örtüleri , etamin işlemeli kırlent ve çeyizlik yatak odası örtü takımları hazırlayabilirsiniz. Etamin işi kolay bir iştir severek yapanlar için hızlı ilerleyen zevkli renkli olması bakımından da iç açıcıdır. Etamin ile kolye ve bileklik modelleri de yapılmaya başlandı. Etamin çanta modelleri de bu sene kullanılan güzel modellerden oldu.

 

Yatak örtüsü etamin işlemeli modelleri ve etamin örnekleri şablonları bulacağınız resim galerisinde dilerseniz resimleri yakınlaştırıp kendiniz örnek çıkarabilir ya da hazır şablonları kullanarak çıktı alıp yada renkli kalemler ile kareli kağıda desen çıkarabilirsiniz. Örgü üzerine işlenmiş kanaviçe – etamin modelleri de harika duruyor. Düz örgü üzerine işlenen kanevice her bir düz ilmek bir kutucuk kabul ediliyor ve o şekilde model çıkarılıyor.

 

 

Bir cevap yazın