7 Yaş Kız Çocuk Örgü Şort Yapımı

7 yaş kız çocuk örgü şort yapılışı anlatımını sizlere sunuyoruz. Sizler de kız çocuklarına güzel bir hediye vermek istiyorsanız bu güzel ve kolay örülebilir şortu yapabilirsiniz. Kısa zamanda örebileceğiniz çok güzel örgü modeli yapımı olacak.

Şort modelinin delikli görünümünü istemezseniz, sık iğne ile örebilirsiniz. Yazlık örgü modeli olduğundan pamuk iplik tercih ediniz, terleme yapmaz ve sürtünmeden cilde zarar gelmez. Yumuşak dokusu ile rahatsız etmez çocuğu. Delikli olmasın diye ya sıkı sıkı örün trabzanları ya da sık iğne yapın garanti olsun. Yalancı sık iğne yapın deneyin. Yalancı sık iğne bir tane tığa ip alarak sık iğne gibi örülüyor. 3 ilmek birden alınarak.

7 yaşında bir kız çocuğu için tığ işi şort, 2 mm kalınlığında hafif hardal renkli pamuk ipliği tığ işi. Şortlar, çift tığ işi olan basit bir desenle bağlanır ve alt kenarında, şeması aşağıda tutturulmuş olan açıklık süslemesi ile süslenir. Bildiğiniz farklı bir örgü örneği ile de süsleyebilirsiniz uç kısımlarını. Farklı aplikeler de örebilirsiniz ya da boncuk taş işleyebilirsiniz.

Kaynak:https://handmade-paradise.ru/shortiki-kryuchkom-dlya-devochki/

 

 

Bir cevap yazın