70 Akıl 80 Fikir Örneği Örgü Modeli Yapımı Anlatımlı

Sizlerle çok güzel olan örgü modeli yapımı anlatımını paylaşacağız. Harika örgü modeli yapımı ile sizlere her türlü örgü modelinde kullanabileceğiniz bir örgü örneği sunuyoruz. Adı da çok farklı 70 akıl 80 fikir örgü modeli örneğinin yapım aşamalarını ayrıntılı olarak bulacağınız videolu anlatım yazımızın sonundadır.

Bu tür örgü modelleri 3 numara şiş ile çok güzel duruyor. Bebek örgüleri örebilirsiniz biraz da kabarık durmasını istiyorsanız , kalın ipiniz var ise 4 numara şiş ile çok güzel örebilirsiniz. Farklı renklerin örgü modelinde nasıl durduğunu da göreceksiniz. Resimde de görebiliyorsunuz. Her türlü harika duruyor.

Kız çocuk etek modelleri , yelek modelleri , örgü kaşkol modelleri , kazak modelleri , şal modelleri yapımında kullanabilirsiniz.

 

Lastikteki modelin yapımını aşağıdaki videolu anlatımda bulabilirsiniz. Cilveli lastik modeli isimli modelin yapımı da ayrıntılı güzel anlatılmıştır. Ayrıca modelin kullanım alanı fantezi giyim olduğundan fantezi lastik ya da şık lastik modeli de deniyor.

 

 

Bir cevap yazın