Acemi İşi Tığ Örgü Market Çantası Modeli Yapılışı

Acemi işi tığ örgü pazar çanta modeli yapılışı anlatımını bulacağınız yazımızda . Çok kolay örülen acemiyim öremem demeyin deneyin. Örgü modelleri örmek sadece cesaret işi , gerisini biz ayrıntılı olarak anlatarak çözümlüyoruz. Sorularınız olursa çekinmeyin sorun yorum bölümünden anlamadığınız yerleri.

Yorumları nereden göreceksiniz binlerce örgü yapılışı anlatımları bulunan sitede benim yorumumu nasıl göreceksiniz diye düşünmeyin.  Onlar mail gibi ayrı bir yerde toplanıyor ve gelen mesajların hepsi alt alta sıralanıyor. Dolayısıyla çok hızlı bir şekilde görüyoruz. Talep ettiğiniz açıklamalı örgü modelleri yapılışı anlatımlarını paylaşıyoruz ayrıca anlaşılmayan yerler için tekrar açıklamalar ekleyip konularımızın kalitesini yükseltiyoruz.

Bu güzel tığ işi market çantası nı güle güle kullanın. Kolay market çantası yapılışı , kolay alışveriş çantası yapılışı , kolay pazar çantası yapılışı olarak aradığınız çanta tam karşınızda. Çantanın büyük ya da küçüğünü yapabilirsiniz.

Basit bir dikdörtgen oluşturmak için bir temel dikiş (yarım çift kroşe) satırlar halinde işlenir . Dikdörtgen daha sonra geniş bir çanta oluşturmak için benzersiz bir şekilde katlanır ve sonra kıvrımları yerinde tutmak için bir araya getirilir. Bu tote’nin sade yapısını ve temiz hatlarını seviyorum. Bence diyagonal dikişler gizlenecek bir şey yerine bir dikiş özelliğidir (dikişler sıkça olduğu gibi)

Omuz askısı tamamen iplikle oluşturulmuştur ve bunun yerine bir çapraz çanta yapmak istiyorsanız daha uzun yapılabilir. Ayrıca kayış yerine deri veya kumaş (belki de kıyı veya çiçek desenli bir şey) kullanmanın harika bir dokunuş olacağını düşünüyorum.

alışveriş çantası , plaj çantası yapılışı , videolu anlatımı

 

Bir cevap yazın