Acil Zayıflatan Şıpır Şıpır Hızlı Yağ Yaktıran Kür

Acil Zayıflatan   Şıpır  Şıpır  Hızlı  Yağ  Yaktıran Kür İçin Malzemeler:

yarım çay kaşığı toz zencefil

yarım çay toz tarçın

1 tatlı kaşığı bal

Acil Zayıflatan Şıpır Şıpır Hızlı Yağ Yaktıran  Kür Nasıl Yapılır?

1 su bardağı ılık su kesinlikle sıcak ve soğuk su kullanmayın.Oda ısısında olsun. 1 tatlı kaşığı bal ılık suyumuza ekleyelim ve karıştıralım.Yarım çay kaşığı zerdeçal ekleyelim, ardından yarım çay kaşığı toz tarçın katalım. Tekrar karıştıralım.Toz  tarçın ve zencefil hemen erimediği için üstünü temiz bir kap kapatarak 5 veya 10 dakika kadar dinlendirelim ve bu şekilde tüketelim.

Acil Zayıflatan Hızlı Yağ Yaktıran Kür  Nasıl Kullanılır?

10 gün ve her gün olarak gece uyumadan 1.5 saat öncesinde hazırlayın ardında içip uyuyun.Uyurken bile sindirim sistemi devreye girdiği için hızlı bir şekilde yağ yaktırarak zayıflatmış  olur.Böylelikle 10 günün sonunda kilo vermiş oluruz.Kürü 10 gün uygulayın.10 ara verin ve tekrar 10 gün  uygulayın.1 ay sonunda 10 ile 15 kilo verin.Her kür tariflerini uygularken bol bol su içmeyi unutmayın.Ayrıca 20 dakika veya 30 dakika yürüyüş ve egzersiz yapın.Kürü uygularken gazlı içeceklerden uzak durmak gerekir. Sağlıklı besinlerden  yeme düzenini sağlayıp diyet ile yapıldığında göbek ve bölgesel kısımlardan bu şekilde kurtulabilirsiniz.

 

Dip Not:Kronik rahatsızlığı,alerjik durumu yaşayan,doğum yapmış ve emziren anneler,şekeri olanlar rahatsızlığı olanla kürü kullanmayın.

Diyet,kilo verme, yemek tarifleri, düzenli beslenme,zayıflama kürleri hepsi ve daha fazlası için bizi takip etmeyi paylaşım yapmayı ve linki tıklamayı unutmayınız.Bizi sosyal medya  hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Örgü ve güzellik bakım videoları youtube  kanalına teşekkür ederiz.Fatma hanımın emeğine sağlık.

Acil Zayıflatan Şıpır Şıpır Hızlı Yağ Yaktıran Kür Tarifi

 

 

 

            

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir