Ajurlu Elmas Örgü Modeli Yapılışı

Ajurlu Elmas Örgü Modeli Yapılışı

Ajurlu elmas modeli örgü modelleri arasında joker niteliğinde anne yelekleri dediğimiz bambu ya da koton iplerle örülen veyahut çeyizlik yelek modelleri dediğimiz yelekler angora iplerle örülen yelekler , simli ip ile örülen yelek modelleri yapımında kullanılır. Bebek örgüleri dediğimiz geniş yelpazenin her alanında şık görünümü ile yer alır. Aşağıda Türkçe anlatımlı ajurlu elmas modeli videosunu izleyeceksiniz. Biraz dikkat isteyen bir model kesinlikle zor değil. Videoda ayrıntılı anlatım yapılmış görsel olarak da anlatım yeterli.

Çeyizlik yelek kol kesimi yapımı bu modelde 1 elmas modeli kesilir ve sonra 1 er 1 er her sırada kesilir. yarım model olunca kesme işlemi bitirilir. Anne yeleklerinde ilmek sayıları bedene göre değişir. Arka 130 ilmek, önler 70 ilmek  bu ortalama bir beden için standart beden anne yeleği ilmek sayıları. Örgü modelleri ve bu modellerin yapılışlarını paylaştığımız sitemizde bunun gibi özenle hazırlanmış çokça konu bulacaksınız. Farklı başlıkları da ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Mutlaka ilginizi çekecek örgü modelleri yapılışları bulacaksınız. Son moda örgü modelleri ve yapılışları , dantel modelleri, dikiş nakış ile ilgili el işleri, örgü modelleri ayrıntılı anlatımlı , resimli anlatımlı örgü modelleri bizim sitemizde. Güncel örgü modellerini takip ediyoruz ve sizler için sürekli araştırıyoruz.

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz konularla ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

Örgü yapılışı sitemizde aradığınız modellerin örgü örnekleri yapılışlarını bulamaz iseniz konu altına ki hangi konu olursa olsun önemli değil, konu altına yorum bırakarak : bu örneğin videosunu izlemek istiyorum diye belirtebilirsiniz.. Bu şekilde bende size hemen kolay bir şekilde örgü sayfasının linkini vereceğim ve siz hiç örnek aramadan hemen kolayca istediğiniz Örgü Modelinin videosuna ulaşabileceksiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir