Ajurlu Fıstıklar Örgü Modeli Yapılışı

Ajurlu fıstıklar örgü modeli yapılışı videolu anlatımını sunacağız sizlere. Farklı ve güzel örgü modeli yapılışlarını anlatmaya devam ediyoruz daha önce de bahsettiğimiz bahar bolerosu yapılışı , tığ işi yıldız kümesi atkı modeli yapılışı , ayçiçeği motifi yapılışı gibi farklı örgü model ve motifleri yapılışı anlatımlı ve videolu anlatımlı örgü modeli yapılışları konularımızı da ziyaret edebilirsiniz.

 

Ajurlu Fıstıklar Örgü Modeli Yapılışı

Tığ işi örgü modelleri ve şiş örgü modelleri içinde şiş örgü ajurlu fıstıklar örgü modeli yapılışı videolu anlatımı sizler için yazımızda. Örgü modelleri yapılışları sitemizde sizler için en güzel örgü modelleri yapılışları en yeni moda örgü modelleri yapılışları paylaşmaya gayret ediyoruz.

Örgü modelleri 4 mevsim kullanışlı olması için gerekli olan şey örgü modeli yapılışı için kullandığınız ipin 4 mevsim kullanılabilir ip olması gereklidir. Peki hangi örgü modelleri 4 mevsim kullanılabilir sorusunun yanıtı da dolayısıyla koton ip ile örülmüş olanlar ya da bambu örgü ipi ile örülmüş örgü modelleri 4 Mevsim iplikleri; tüylenmez, terletmez, rengi solmadan uzun ömürlü kullanım sağlar. Pamuk ve akrilik karışımı iplikler de 4 mevsim kullanıma uygundur. 

Ajurlu fıstıklar örgü modeli yapılışı videolu anlatımı :

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir