Ajurlu Fıstıklı Yelek Modeli Yapılışı

Ajurlu yelek modeli yapılışı paylaşacağız sizlerle sitemizde yelek modelleri yazınca yüzlerce model yapılışı göreceksiniz. Fıstıklı ajurlu yelem modeli yapılışını videolu anlatımlı olarak sizlerle buluşturacağız. Çeyizlik yelek modeli olan ajurlu fıstıklı yelek modeli çeyiz bohçalarında yerini uzun yıllardır koruyor. Kızlarıma yapacağım ben angora ip ile yapmayı düşünüyorum. Günlük kullanım yelek modelleri yapacağınız zaman bambu ya da koton ip kullanabilirsiniz ama çeyizlik yelek yaparken angora simli ya da angora sade ve angora batik ip kullanmanızı tavsiye ederim.

Ajurlu Fıstıklı Örgü Modeli Yapılışı

Ajurlu fıstıklı örgü modeli yapılışını ve ajurlu fıstıklı modeli nerelerde kullanacağınızdan bahsettik. Genç kızlarımıza da ajurlu fıstıklı yelek modeli yapabiliriz. Dikdörtgen şal modeli örülebilir. Bebeklere de bebek hırkası modeli olarak ajurlu bebek hırkası modelini kullanabiliriz. Kolay gelsin.

Şiş ile yapılan fıstıklı ajurlu örgü modeli yapılışı videolu anlatımı :

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan örgü modelleri ve yapılışları  kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz örgü modelleri ile ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Videolu anlatımlı örgü modelleri de bulacağınız ve sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

 

 

Bir cevap yazın