Ajurlu Yelek Modeli Örülüşü

Ajurlu yelek modeli yapılışı anlatımını sizlere sunacağız. Bu örgü modeli ile bebek yelek modelleri örebilirsiniz. Çeyizlik yelek modelleri yapılışı anlatımlarını da sitemizde bulabilirsiniz. Çok güzel ayrıntılı püf noktalarını öğretici anlatımlar setimezde mevcut.

ajurlu örgü modeli , çeyizlik yelek modeli

Ajurlu yelek modeli örülüşü ile sizlere çok güzel bir örgü modeli daha sunuyoruz. Bu model her türlü örgü modelinize yakışacak bir örgü örneği. Yapılışı oldukça kolay sayıları akılda kalıcı örülmesi oldukça kolay bir örnek. Bebek yelek modellerinde kullanılabilir. Bir tane yapmıştım ben çok güzel duruyor. Robalı yani yakadan başlama bebek yelek modellerinde üst kısımda hiç bir örnek olmadan dümdüz örseniz bile altına bu örnek ile çok şık bir bebek yelek modeli elde ederseniz. Düğmelerini de taşlı düğmelerden seçersiniz bu daha da şık görünmesini sağlayacaktır.

Örgü modeli ile farklı renkler ile çeyizlik yelek modelleri örebilirsiniz. Çeyizlik örgü modelleri satışı ile para kazanan hanımlalr için de güzel bir model. Atkı ,şal örgü modelleri de örülebilir bu ajurlu örgü modelleri ile. Yapacak olanlara kolay gelsin.

https://youtu.be/yWvNCjVZkr8

Bir cevap yazın