Alfabe Bebek Battaniyesi Popcorn Battaniye Yapılışı

Çok güzel bir bebek battaniyesi modeli daha sizlerle. Alfabe bebek battaniyesi yapımı. Popcorn örgü modeline güzel bir örnek . İstediğiniz renklerde örebilirsiniz. İsterseniz renk renk isterseniz tek renk. Tercih sizin. Tarifi vermek bizden örmek sizden. Popcorn örgü modelinini yapılışını daha önce birçok defa paylaştık.

Örgü modelleri ve bu modellerin yapılışlarını paylaştığımız sitemizde bunun gibi özenle hazırlanmış çokça konu bulacaksınız. Farklı başlıkları da ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Mutlaka ilginizi çekecek örgü modelleri yapılışları bulacaksınız. Son moda örgü modelleri ve yapılışları , dantel modelleri, dikiş nakış ile ilgili el işleri, örgü modelleri ayrıntılı anlatımlı , resimli anlatımlı örgü modelleri bizim sitemizde. Güncel örgü modellerini takip ediyoruz ve sizler için sürekli araştırıyoruz.

Alfabe Bebek Battaniyesi Nasıl Yapılır?

Battaniyenin yapılışını sizlere şablon olarak vereceğiz. Sizler isterseniz şablonda bulunan harfleri kullanarak bebeğinizin ismini yazabilirsiniz. 140 zincir çekerek yapıyoruz. 1 harfin karesi 28 zincirden oluşuyor. 2 . zincirden itibaren sık iğne yapıyoruz. 7 sıra sık iğne örüyoruz. Her 28 sırada bir popcorn yapıyoruz. ( Nasıl yapıldığını üst paragrafta anlattık). 5 bölmeye ayırmış oluyoruz. Sonrasında harfleri örmeye başlıyoruz. İlk harfleri koyarken baştaki ve sondaki sıra boş kalıyor. Ortadakiler dolu. Ve sırası ile diğer harfleri de örmeye başlıyoruz.

Yapılışı bu kadar. Popcorn yapılışını çiçek motifli bebek battaniye yapımında videolu olarak görebilirsiniz. Şimdi şablonu görelim.

Şimdi de battaniyenin bitmiş hali :

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz konularla ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

Bir cevap yazın