Amigurumi Dino Orta Boy Dinazor Yapılışı Tarifi

Sizlere çok güzel güncel yapılan tarifleri paylaşmaya devam ediyoruz . Amigurumi örgü modellerinin en yenileri en çok sevilenleri ve talep görenlerini sunmaktan gururluyuz. Amigurumi de bir örgü tekniği. Ayrı bir dünya. Örgü oyuncak yapılışı aslında sağlıklı güzel örgü oyuncaklar.

Tarifleri de çok önemli hatasız  ve iyi tarifler olmalı. Çünkü çok emekli bir örgü modeli , sürekli sık iğne yapmak ve minik minik ayrıntılı bölgelerini yapmak çok zor. Eller bayağı bir yıpranıyor resmen acıyor. Tüm bunları yapanlar bilir.

Satın almak isteyenler en tatlı en şirin örgü amigurumi modellerini seçmeye çalışıyorlar. Yapacak olanlara da satın alacak olanalara da güzel fikirler vermiş oluyoruz. Satın almak isteyeneler de amigurumi modellerine bakabilirler. Hayvanlar , bebekler ve hatta meyveler bile yapılabilmekte. Tüm oyuncakları plastikten uzak tutmak için örgü ile yapılabilir çocuklarımızın.

Şimdi size bu güzel şirin dino tarifi verelem. Amigurumi dino yapılışı anlatımını sunalım. Resimlere tıklayınca büyüyecektir. Kolay gelsin.

 

Bir cevap yazın