Amigurumi Sebze Modelleri 50+

Merhabalar. Konu Çok farklı amigurumi modellerini içeriyor. Bu nasıl aklımıza geldi dersek çocuklar oyun oynarken gerçeğe yakın şeyler yapmayı seviyorlar. Mutfakta yemek yapmak hepsinin örnek aldığı bir oyun. Tencerede gerçekten yemek varmış gibi olsun diye su koymak istiyorlar , ya da kağıt yırtıp koyuyorlar her yer kağıt dağınıklığı. En iyisi bunlardan yapıp marketten alışveriş yapma oyunu ve yemek pişirme , misafire yemek hazırlama sofra kurma.. her yerde kullanabilecekleri çocuk örgü oyuncakları modelleri paylaşacağız.

Sitemizde daha önce amigurumi yapılışları ile ilgili çok fazla konu paylaştık. Amigurumiye sihirli halka ile başlanıyor sihşrli halka nasıl yapılır sitemizde anlattık. O başlangıcı yaptıktan sonra yuvarlak ya da silindir şeklinde örgüleri dikerek büzerek meyve sebze yapabilirsiniz kolay amigurumi örgü oyuncak yapımını bu şekilde kolayca yapabilirsiniz. Renkleri benzetirseniz çocuklar her şey ile oynamaya hazır zaten mükemmel olmasına gerek yok.

Amigurumi Oyuncak Örnekleri

Galeride mutfak için gerekli birçok oyuncağın resimlerini bulabilirsiniz. Blender setleri, kek modelleri , pastalar, makarnalar, sebzeler, meyveler bulabilirsiniz. Sizde resme bakarak kendi kızlarınız için , süsleme için, satış yapmak için örebilirsiniz. Sitemizde amigurumi pasta yapılışına ulaşabilirsiniz. Birçok örgü oyuncak modeli var galeride. Sepetler örüp içine meyveler örebilirsiniz. Örgü sepet yapılışları da paylaştık sitemizde çokca.

Bir cevap yazın