Amigurumi Süslü Bebek Yapılışı Anlatımı

Amigurumi Süslü Bebek Yapılışı Anlatımı

Ayrıntılı sayılarıyla birlikte verilmiş olan amigurumi süslü bebek yapılışını aşağıda bulacaksınız. Farklı amigurumi yapılışları için sitemizdeki amigurumi kategorisine tıklayınız. Orada hem amigurumi hayvan hem de amigurumi bebek yapılışları bulunmaktadır. Özellikle şimdiki zamanların modesı olan amigurumi uyku arkadaşı yapılışları da bulunmaktadır.

Bu güzel bebeği videoları izleyerek yapabilirsiniz. Sitemizde farklı amigurumi örgü oyuncak modelleri ve yapılışları bulunmaktadır. Onları da inceleyebilirsiniz. Ayrıntılı sayılarıyla verilmiş tarifleri uygulkayabilirsiniz.

 

2. bölüm

 

 

 

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz konularla ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir