Amigurumi Tavşan Nasıl Yapılır?

Amigurumi küçük tavşan nasıl yapılır

Örgü modelleri ve bu modellerin yapılışlarını paylaştığımız sitemizde bunun gibi özenle hazırlanmış çokça konu bulacaksınız. Farklı başlıkları da ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Mutlaka ilginizi çekecek örgü modelleri yapılışları bulacaksınız. Son moda örgü modelleri ve yapılışları , dantel modelleri, dikiş nakış ile ilgili el işleri, örgü modelleri ayrıntılı anlatımlı , resimli anlatımlı örgü modelleri bizim sitemizde. Güncel örgü modellerini takip ediyoruz ve sizler için sürekli araştırıyoruz.

Amigurumi etekli küçük tavşan yapılışını izleyeceksiniz Türkçe anlatımlı videolu amigurumi tavşan yapılışını öğreneceğiz. Amigurumi ayıcık yapılışı da sitemizde olan konulardan. Amigurumi bebek yapılışı için sitemizde amigurumi kategorisine bakınız. Amigurumi anahtarlıklar kullanımı çok eğlenceli. Çeşit çeşit renkli amigurumi anahtarlık modelleri yapabilirsiniz. Minyatür oluyor yapılan hayvanlar bebekler ama çok tatlı.. Çantanızda anahtarı kolaylıkla bulmak için amigurumi anahtarlık kullanışlı oluyor. Kedi şeklinde amigurumi yapılışına bakıp sonra onun kedili anahtarlık yapılışına dönüşümünü sayılarını azaltarak yapabilirsiniz.

Amigurumi Tavşan Nasıl Yapılır?

Amigurumi yapabilmek için sık iğne ve sihirli halka yapılışını bilmek yeterli. Arttırma ve eksiltmeler de yapılıyor sık iğne örerken arttırma nasıl yapılır ve eksişltme nasıl yapılır hepsi ile ilgili konularımız sitemizde var.

Ayrıntılı sayılarıyla birlikte verilmiş olan amigurumi küçük tavşan yapılışını aşağıda bulacaksınız. Farklı amigurumi yapılışları için sitemizdeki amigurumi kategorisine tıklayınız. Orada hem amigurumi hayvan hem de amigurumi bebek yapılışları bulunmaktadır. Özellikle şimdiki zamanların modası olan amigurumi uyku arkadaşı yapılışları da bulunmaktadır. Amigurumi hayvanlar organik oyuncaklar olarak çocuklarımızı sevindirmek için iyi bir  yol.. Amigurumi bebek yaptım bayağı da büyük oldu bu amigurumi bebeğin tarifini sitemizde amigurumi yapılışı konusu altında paylaşacağım.

 

 

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz konularla ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

 

 

Bir cevap yazın