Arabalı Bebek Patiği Yapılışı

Bebek patikleri farklı şekillerde yapılıyor. Şimdi anlatacağımız bebek patik modeli araba şeklinde bebek patik modeli arabanın farları bile var erkek çocuk patik modeli olarak çocuklar çok sevecek. Ayağına terlik, hatta bazen çorap bile giyinmek istemeyen çocuklara farklı örgü patik modelleri yaparak onları teşvik ediyoruz.

Araba Şeklinde Bebek Patiği Yapımı videolu Anlatımlı

Arabalı bebek patiği yapımı : 

3,5 numara şiş ile bebe yünü ile yapılıyor 35 ilmek başlanıyor tabanı için. ve aşağıdaki şablondaki gibi örülür. Çocuk patik modelleri içi,nde arabalı çocuk patik modeli yapımını videolu olarak sizlere sunuyoruz. Güzel bir anlatım olmuş. Videoyu çeken hanımın ellerine sağlık.

Araba modeli bebek patiği yapılışı Türkçe videolu anlatım :

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan örgü modelleri ve yapılışları  kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz örgü modelleri ile ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Videolu anlatımlı örgü modelleri de bulacağınız ve sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir