Arılı Bebek Patik Yapılışı

Arılı Bebek Patik Yapılışı

Örgü modelleri ve bu modellerin yapılışlarını paylaştığımız sitemizde bunun gibi özenle hazırlanmış çokça konu bulacaksınız. Farklı başlıkları da ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Mutlaka ilginizi çekecek örgü modelleri yapılışları bulacaksınız. Son moda örgü modelleri ve yapılışları , dantel modelleri, dikiş nakış ile ilgili el işleri, örgü modelleri ayrıntılı anlatımlı , resimli anlatımlı örgü modelleri bizim sitemizde. Güncel örgü modellerini takip ediyoruz ve sizler için sürekli araştırıyoruz.

Bebek örgüleri modelleri her geçen gün gelişiyor. Hanımlar çok yaratıcı ve araştırmacı dolayısıyla ortaya harika örgü modelleri çıkıyor. Heleki bebek patik örgü modelleri denilince tam bir derya .. tığ işi patik modelleri ve şiş örgü patik modelleri güzellik şıklık ve zerafette yarışıyor gibiler.. Her tarzda bebek patik yapılışı bulabilirsiniz. Sitemizde Örgü patik modelleri kategorisine bakarsanız orada çokca patik modeli yapılışı göreceksiniz.

 

 

Arılı değişik bebek patik modeli

Her zaman yaptığımız gibi düz bir tığ işi bebek patik modeli yapıyoruz ve üzerine arı aplikesi örüp dikiyoruz. Bebekler için kullanılması çok şirin farklı örgü bebek patik modeli yapmış oluyoruz. Sadece arı olarak düşünmeyin iki uzun kulak yaparsınız tavşanlı patik yapmış olursunuz, iki yuvarlak kulak yaparsınız örgü maymunlu bebek patik modeli yaparsınız. Bu şekilde örnekleri çoğaltabilirim.. Ya da hazır çiçekler var onlardan alır dikersiniz. Şık bebek patik yapmış olursunuz. Boncuklu patik modeli yapabilirsiniz rengarenk boncuklarla süsleyip..

Patik tabanı örmek için şablondan faydalanabilirsiniz. Ya da sitemizde daha önce anlatmış olduğumuz tığ işi balerin patik yapılışı konusunu inceleyebilirsiniz. Tığ işi patik tabanı yapılışı o konuda daha ayrıntılı anlatılmıştır.

Tabanı bitirdikten sonra patiğin gövde kısmını  örmeye başlıyoruz.

Patiğimizin yan kısımlarını örüyoruz.

Patiğin üst ön kısmını ayrı olarak örüyoruz.

Patiğin üst kısmını ayrı ördükten sonra birleştriiryoruz. ve sonra bilek kısmının örülüşü yapılıyor.

Önce bileğin ön kısmını örüyoruz sonra arka kısımlarını örüyoruz.

Bilek kısmını tamamen bitiriyoruz ve tığ işi bebek patiğimiz hazır.

 

Önce kelebeğin kanatlarını yapıyoruz sonra gövdesini örüyoruz ve içini dolduruyoruz.

Kelebeğin boyunu kendiniz istediğiniz ölçüde ayarlayabilirsiniz. Sihşirlş halka ile başlıyoruz 4  sık iğne başlangıç için yeterlidir. sona 1 ç, 1 t olarak devam edip dümüdz yukları doğru örün. uzunluğu yapacağınız patiğe göre ayarlayın.

sonra da patiğe istediğiniz süslemeleri ve son dokunuşlarınızı yapın.. Renk uyumuna dikkat ederek yaparsanız daha güzel görünecektir.

bebekler için farklı ve yeni model  örgü patik modeli yapılışını anlattık.. Yapmak isteyenlere koaly gelsin. Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz konularla ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

Bir cevap yazın