Atkı Bere Takım Yapılışı Anlatımlı

Örgü atkı bere takım yapılışı anlatımlı olarak göreceksiniz. Çocukların çok severek kullanacağı bir atkı bere takımı öğreneceksiniz. Örgü takım yapılışları paylaşımlarında bulunduğumuz sitemizde sizler için çok sayıda örgü modeli yapılışı anlatımları bulunmaktadır. Erkek çocuklar için atkı bere takımı örgü modelleri de bulunmaktadır. Bu model de onlara olur.

Farklı renkler ile örebileceğiniz örgü bere ve atkı takımı örgü modelleri içinde çok kullanılan kulaklı bere modeli ve tığ işi atkı modelinden oluşuyor. Gözlü takımları yaparken gözün boyutları duruşu ve manalı görünmesi çok önemli bazen çok zor olan amigurumi bebek örgü modellerini yapanlar gözleri yapamadığı için emeklerinin boşa gittiğini görüyorlar. Burada gözlerde beyaz küçük bir nokta var bu çizgi film karakterlerinde de kullanılan bir ayrıntıdır.

Yapacak olanlara kolay gelsin diyerek sizleri örgü atkı bere takımı yapılışı ile başbaşa bırakıyorum. Çocuklarımıza harika birer sürpriz olacak. Atkı bere sevmeyenler bile takmak isteyecek. İçindede çok şirin görünüyorlar.

 

 

Bir cevap yazın