Ayı Teddy Aplikeli Tığ işi Patik Yapılışı

Ayı teddy aplikeli tığ işi bebek patiği yapılışı videolu anlatımlı olarak sizlerle paylaşacağız. Öncelikle bu güzel yeni model bebek patiği modelinin resimlerini görelim. arkaya küçük bir ponpon yapılıyor. Önde yukarıda bir bant var.

Ayı Teddy Aplikeli Tığ işi Patik Yapılışı

Tığ işi patik yapılışı tabanı yaptıktan sonra ponponu ve ayı teddy aplikesi yapıp üzerine dikiyoruz. Küçük bir örgü fiyonk yapıp papyon gibi takarak dikiyoruz. ayı teddy aplikeswini farklı örgü modelleri süslemelerinde de kullanabilirisniz. Örgü süsleme yaparken aplikelerden yardım alırız ve ayı teddy aplikesi de bebek örgü modellerine çok yakışır.

 

Ayı teddy modeli örgü bebek patiği yapılışı videolu anlatımı :

 

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan örgü modelleri ve yapılışları  kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz örgü modelleri ile ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Videolu anlatımlı örgü modelleri de bulacağınız ve sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.