Ayıcıklı Altıgen Motif Battaniye Yapılışı

Merhaba şimsi bahsedeceğimiz örgü modeli yeni model bebek battaniyesi modeli. Tığ işi bebek battaniyesi modeli olan bu örgü örneği tığ işi motif battaniye modeli olarak yeni bir model. Ayıcık oluşuyor. Ayıcık motifli tığ işi bebek battaniyesi yapılışına geçelim. bu model ile bebek yelek örgü modelleri, bebek hırka modelleri , örgü kırlent modelleri yapılabilir.

Ayıcıklı Altıgen Motif Battaniye Yapılışı

Bebe yünü ile 3.5 no tığ ile rahatlıkla yapabilirsiniz. Tığ işi altıgen motif bebek battaniyesi yapılışı paylaşacağız. Altıgen motifleri öyle bir yapacağız ki içinde ayıcık oluşacak. yakasında da zincir çekip fiyonk yapacağız. Tığ işi beebk battaniyesi modeli olarak çok sevilecek. Yakasındaki fiyonklar iğne ile dikiliyor.

 

tığ işi ayıcık motif bebek battaniyesi yapılışı :

 

https://youtu.be/JbwBQJr4U9A

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan örgü modelleri ve yapılışları  kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz örgü modelleri ile ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Videolu anlatımlı örgü modelleri de bulacağınız ve sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız. xxx

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın