Baklava dilimi Üçgen Şal Modeli Yapılışı Anlatımlı

Baklava dilimi üçgen şal modeli yapılışı anlatımı ile karşınızdayız. Boyun şalı modelleri çok farklı örgü modelleri ile yapılmaktadır. Şiş örgü boyun şalı modelleri , tığ işi boyun şalı örgü modelleri anlatımlarını sitemizde kolayca bulabilrisiniz. çok şık şal modelleri yapılış anlkatımlı ve videolu şal yapılışı anlatımlarını da sizler için paylaştık.

Baklava dilimi Üçgen Şal Modeli Yapılışı Anlatımlı

Baklava dilimi üçgen şal modeli yapılışı oldukça kolay örgü modleidir. Tığ ile yapılıyor ve geometrik örgü modeli olarak da bilinir. Baklava dilimi modeli şal yapılışı 1 tam baklava dilimi , yarım baklava dilimi ve dikine baklava diliminin yarısı olarak örüp birleştiriyoruz ve ortaya bu çok şık üçgen motifli şal modeli çıkıyor. Kullanacağımız motifler bu şekilde oluyor :

Aşağıda motifleri nasıl birleştireceğinizin şablonunu bulacaksınız. Sayarak kaç adet gerekiyorsa hepsini örüp dikerek birleştirme yapabilirsiniz.

Dikme işleminin görselini aşağıda göreceksiniz. İğne ile arkadaki ilmekleri dikerek birleşme yapıyoruz. Motif birleştirme bitince uçlara püskül takabilirsiniz.

Dilediğiniz renkler ile örebileceğiniz şal modelini iyi günlerde kullanın ..

 

 

 

 

 

Kaynak:http://persialou.com/2016/07/trillium-geometric-triangle-scarf-crochet-pattern.html

 

 

Bir cevap yazın