Bal peteği Örgü Modeli Bebek Battaniyesi Örülüşü

Bal peteği Örgü Modeli Bebek Battaniyesi Örülüşü 

İki renk bal peteği örgü modeli yapılışı videosu aşağıdadır. Ayrıca farklı renklerle gökkuşağı renkleri ile bal peteği modeli örgü bebek battaniyesi yapılabilir. Bira el oyalıyor ancak yapılamayacak bir model değil kolay sayılabilir bir örgü modeli , sadece sabırlı olmak lazım sanırım 🙂 Erkek bebeklere örgü kazak , yelek yapılabilir. Kız çocuklara panço, yelek , bolero ve etek yapılabilir. Kullanım alanı geniş bir model , şık duruyor . Bu modeli öğrendikten sonra hayal gücünüze ve zevklerinize kalmış nasıl isterseniz. Bal peteği örgü kazak modeli de yapılabilir.

Bu örneğin adı sevgi odaları örgü modeli olarak da geçiyor. Bal peteği örgü modeli daha küçük yuvarlaklar içeriyor. Sevgi odaları modeli yapılışı videolu anlatımla sizlere sunulmuştur. Bal peteği örgü modeli yapılışı , Önce resimleri sonra videoyu paylaşalım ;

Petek örgü modeli yapılışı

 

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz konularla ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

İstek üzerine ikinci video eklenmiştir. buradan da takip edebilirsiniz.