BAYAN YELEK YAPILIŞI ANLATIMI 95 ADET

Konumuzda ilgililerine kolaylık olması amacıyla beğenilen güzel yelek modelleri yapılışlarını derledik ve değişik bayan yelek modelleri yapılışları videolu anlatımları sizlerle paylaştık.

Esasında sitemizde arama yaparak yüzlerce örgü bayan yelek modelleri yapılışları bunun yanında örgü bayan yelek örnekleri, yeni örgü bayan modelleri gibi bir çok paylaşımdanda faydalanabilirsiniz.

Şiş örgü ve tığ örgü bayan yelek modelleri için sizler de bu güzel rsim galerisini gezmeden geçmeyin. Sitemizde yelek modelleri yapılışı anlatımlarını da bulacaksınız binlerce model sizleri bekliyor.

 

Son moda tığ örgü bayan yelek, süveter ve hırka modelleri sunacağız sizlere. Son moda tığ örgü bayan yelek modelleri bulacaksınız ve yapılışları oldukça kolay olan modellerin süslemelerinden sonra nasıl farklı olduğunu göreceksiniz.

Son moda örgü bayan yelek modelleri olarak sizler için yerli ve yabancı örgü örnekleri meraklılarından derlediğimiz bu güzel örgü bayan yelek modellerini derledik. yeni sezon örgü bayan yelekleri modelleri olarak sizlerinde beğeneceğinizden eminiz.

 

Çok kolay bayan tığ işi yelek yapılışı anlatımı videolu olarak konumuzda sunulmuştur. Tığ işi yelek modelleri yapılışı hakkında öğrenmek istediklerinizi tüm ayrıntılarıyla öğretici videolu anlatımda bulacaksınız. Bayan yelek yapılışı, çeyizlik bayan yelek modelleri nasıl yapılır anlatımları , çeyizlik yelek modelleri, anne yeleği modelleri , kaynana gelin hediye tığ işi yelek modelleri yapımlarını anlatımlarını ya da öğretici videosunu izleyenler de kolaylıkla yapılır.

Örgü bayan yelek modelleri yapılışı sırasında en çok kafa karıştıran zorlayan kısım kol kesimi yapılışı ve yaka kesimi yapılışı bölümleridir. Çeyizlik yelek yapımında şiş örgü yelek modeli yapılışı olsun, tığ işi yelek modeli yapılışı olsun bayan yelek modeli yapılışı kol kesimi ve yaka kesimi yapılışı anlatımı ile sizlerde kolayca yelek modelleri yapılışı sırasında yaka kesimi ve kol kesimi yapacaksınız.

yeni sezon bayan yelek örgü
Tığ ile bayan yelek yapılışları paylaşmaya devam ediyoruz. Sevgili hanımlar çok fazla tığ işi model bulunmakta ancak şema – şablondan bakarak yapabilen hanımlar için daha da çok seçenek var. Şablon okumak ta bir şey yok trabzanlar üzerinde kaç çizgi varsa o kadar kerede çekilerek tamamlanıyor demektir. noktalar sık iğne , delikler zincir manasına geliyor. Şablon nasıl okunur diye kendinizi sıkmayın bu kadar basit. Tığ ile yapılan yelekler gömlek üzerine giyilen yelek modelleri ve t-shirt üzerine giyilen yelek modelleri ile süveter modelleri yapılışları sizlerle daha önce de çok paylaştık şimdi bir tane daha tığ işi süveter modeli paylaştık. Dilerseniz önü açık yaparsınız yelek olarak kullanırsınız.
Tığ işi yelek modelleri denilince aklıma örgü anne yelek modelleri, örgü çeyizlik yelek modelleri , spor şık örgü yelek modelleri, delikli yelek modelleri, çiçekli tığ işi yelek modelleri, tığ işi çeyizlik yelek modelleri, günlük kullanım örgü yelek modelleri, kot üstü örgü yelek modelleri,  elbise üstü yelek modelleri, şık yelek modelleri, abiye yelek modelleri düğmeli yelek modelleri, düğmesiz yelek modelleri, dikişsiz yelek modelleri.
Örgü bayan yelek modelleri diye youtube ye girdim ve sizler için neler bulabilirim diye araştırmaya başladım ve gönül hanım youtube sayfasına göz atarken bu güzel örgü yelek yapımı videosu olan zeytin dalı örgü modeli yapılışı videosuna rastladım, daha öncede sizlere gönül hanımın bir çok örgü yelek modelini paylaşmıştım ve her zamanki gibi kendisi harika bir video paylaşmış bundan dolayı emeklerine sağlık diyorum.

Bir cevap yazın