Bebek Örgü Modelleri

Bebek Örgü Modelleri

Bebek örgü modelleri başlığı altında değişik bebek örgü modelleri olarak bebeğinize örebileceğiniz örgü modelleri ile ilgili konuları bulacaksınız. Bebek örgü modelleri denilince örgü bebek patik modelleri , bebek yelek modelleri, bebek hırka modelleri , bebek bere modelleri , bebek atkı modelleri , bebek şapka modelleri, örgü bebek çorabı modelleri, örgü panduf modelleri, örgü kaymaz taban patik modelleri, örgü ev ayakkabısı modelleri, örgü kapüşonlu hırka modelleri , örgü elbise modelleri, örgü saç bandı modelleri, örgü bebek pantolonu modeli, örgü bebek tulum modeli, örgü bebek uyku tulumu modelleri, örgü mama önlüğü modelleri, örgü bebek aksesuarları modelleri , örgü bebek boyunluk modelleri gibi tüm bu bebek örgü modelleri sitemizde bulacaksınız. Ayrıca tüm bu bebek örgü modelleri yapılışları anlatımlı olarak ve videolu anlatımlı olarak sitemizde bulunmaktadır. Yüzlerce örgü modeli arasından size uygun olan bir tane mutlaka bulacaksınız. Tarzınıza uygun örgü modelleri ve yapabileceğiniz örgü modelleri mutlaka bulursunuz.

Bebeğiniz için en güzel örgü modelleri arasından beğendiğiniz şık örgü modellerini yapabilir ya da yapanlardan alabilirsiniz. Eskiden beri hanımlar özellikle ev hanımları evde bebek örgüleri , çeyizlik yelek örgü modelleri , örgü dantel modelleri, iğne oyası modelleri , dantel havlu kenarı modelleri, iğne oyası havlu kenarı modelleri , gibi evde örüp satış yapan hanımlarımız var. Mevlüt tesbihlerine iğne oyası örnekleri yapılıyor tespih rengine uygun iğne oyası çiçek modelleri yapılıyor ve çok şık mevlüt tesbihleri elde ediliyor bunları satarak eve destek olan hanımlar  var.

Bebek örgü modelleri farklı örgü modelleri yapılışlarından oluşur. Örgü bebek battaniyesi modelleri tığ işi battaniye modelleri ve şiş ile battaniye modelleri yapılışları sitemizde örgü battaniye modelleri ve yapılışları başlıklı kategoride bulunmaktadır. Yüzlerce battaniye örgü modeli anlatımları  bu kategori altında toplanmıştır. Renkli bebek örgüleri modelleri de bebek örgü modelleri başlığı altındadır.. 2 renkli bebek örgü modelleri Örgü modelleri kategorisinde anlatılan modelleri kullanarak yapabilirsiniz. 2 renkli hatta 3 renkli bebek örgüleri için renkli örgü modelleri içinden kendiniz istediğiniz renklerle konbinleyerek yapabilirsiniz. Kastırmalı yelek modelini 2 renkli kastırmalı model olarak yapmışlardı güzel görünüyordu.

 

Bir cevap yazın