BİRBİRİNDEN GÜZEL PATİK MODELLERİ

BİRBİRİNDEN GÜZEL PATİK MODELLERİ

Örgü bayan patik modelleri soğuk havalarda ayağınızı ısıtacak harika modellerle dolu. bu güzel Patik örneklerini inceleyip birbirinden güzel patikler yapabilirsiniz.

Örgü sever hanımların en çok sevdiği örgülerden biri de patikler dir. Lif ve patikler örgücü bayanların en çok yapmış oldukları işler arasındadır. Yün örgü ipler ve tığ – şiş kullanılarak yapılan patikler kışın soğuk günlerinde ayaklarınızı sıcacık tutacak. bu aralar en moda patik modelleri olarak da en çok Tunus işi tekniği ile yapılmaktadır. ve tunus işi patik olarak birçok istekde bulunan ziyaretçilerimizi gözüyoruz. tunus işi için sizlere daha önce bu güzel tunus işi patik yapılışı paylaşmıştık

Bu patik modellerini toplarken en çok dikkat etmeye çalışıtığımız oldukça yeni patik modelleri olması idi. farklı model arayan bayanlar birçok patik örneğine burada rastlayabilecek. patik örnekleri konumuzda daha önce bir kaç model ve anlatımlı örnek paylaşımı yapmıştık. yeni patik örnekleri içinse yeni model patik örnekleri konularımızı paylaşmıştık. Bu seferki konumuzda kız bebek patikleri ve yeni doğan bebek patik modelleri gibi bir çok kullanışlı örnekleri de paylaştık.

 

Bir cevap yazın