Boncuklu Şal Modeli Yapılışı videolu

Boncuklu Şal Modeli Yapılışı

Bu şal modelini bebek yelek modeli olarak kullanıyorlar çok güzel oluyor. Aynen beyaz boncuklarla yapılıyor ya da renkli mink boncuklarla siyah ip ile örülmüş bebek elbisesi modeli ve bebek yeleği modeli gördüm harikaydı gerçekten . Şal modeli olarak da çok şık olmuş. Şal modellerinde boncuk kullanımı yaygın değildir ama bu modele çok yakışmış. Çok güzel gelin şalı modeli olur bu modelden.

Örgü modelleri ve bu modellerin yapılışlarını paylaştığımız sitemizde bunun gibi özenle hazırlanmış çokça konu bulacaksınız. Farklı başlıkları da ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Mutlaka ilginizi çekecek örgü modelleri yapılışları bulacaksınız. Son moda örgü modelleri ve yapılışları , dantel modelleri, dikiş nakış ile ilgili el işleri, örgü modelleri ayrıntılı anlatımlı , resimli anlatımlı örgü modelleri bizim sitemizde. Güncel örgü modellerini takip ediyoruz ve sizler için sürekli araştırıyoruz.

 

 

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz konularla ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

 

Bir cevap yazın