Burgulu İki Şiş Ajurlu Patik Modeli Yeni Patik Örneği Yapılışı

Burgulu iki şiş ajurlu patik modeli yapılışı çeyizlik ve kolay patik modeli arayanlar için video anlatımlı olarak  olarak sizlerin beğenisine sunuyoruz.Çok kısa sürede yapabileceğiniz bir model.

Patik yapılışında iki şiş patik örmek istiyorsanız ve patik modelleri tercihiniz ise model tam size göre oldukça kolay bir modeldir.Her renk seçimlerine uygun bir örnek.

Dünden bugüne kadar devam eden modası geçmeyen ev ekonomisine katkıda bulunan annelerimiz ve ninelerimizin hiç bir zaman elinden düşmeyen gerek iki şiş patik olsun gerek ise 5 şiş patik olsun devamlı ve hiç sıkılmadan  ördükleri patik modelleri bugüne kadar halen severek örülmeye devam etmektedir.

İki şiş patik modeli yapılışı sayfamızda bulabilirsiniz.Şiş örgü patik modeli,çeyizlik patik yapılışı,iki şiş ile kolay patik,Tunus işi patik,beş şiş ve tığ işi modellerimiz mevcut.Sayfamızı inceleyerek farklı ve kolay patik örneklerde bulabilirsiniz.

Burgulu İki Şiş Ajurlu Patik Modeli Yeni Patik Örneği Yapılışı

İp Bonbon Lüks Patik İpi Kullanılmış

37, 38 Numaralı ayaklar için  uygundur.

Ajur ve burgu modelinden oluşmaktadır..

Şiş numarası 3 numara.Şiş numarasını ve patik ipini elinize göre tercih ediniz.

Patik modeli bilek kısmından başlanan bir modeldir.İlk olarak 59 ilmek atalım ve 2 düz 2 ters olarak lastik örelim.Toplamda 8 sıra lastik boyunu örüyoruz.

8 sıra lastik ördükten sonra  örgünün düz sırasın da burgu modelini kuruyoruz. Ayrımlarını yapıyoruz.İlk iki ilmek ters örüyoruz.Burgu modeli 4 düz ilmekten oluşuyor..4 ilmek düz ve 2 ilmek ters örelim.Ajur model 11 ilmek düz örelim.2 ters ve 4 düz ilmek ile sırasıyla  örüyoruz.Ön bilek kısmında ajur ve burgu modelini 2 model olarak örüyoruz.Devamında üzerine 3 sıra haroşa örelim.Ön model kurumunda ise  ilmek sayılarının ayrımlarının detaylarını ayarlayalım. 16 ilmek düz örelim ve ikinci şiş ile tekrar  modelimizi kuruyoruz.8 sıra modeli örelim ve 3 sıra üzerine haroşa örelim.Toplam şişte 103 ilmek olacak.Ön kısmın ve topuk kısmının detaylarını detaylı yapılışını video anlatımlı olarak izleyip uygulayabilirsiniz.Yapacak olan herkese kolay gelsin.

Patik modeli, İki şiş patik modeli yapılışı, örgü patik modeli, tığ işi patik ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız.Bizleri sosyal medya hesaplarınızda beğeni, paylaşımla desteklerseniz çok mutlu oluruz.Video anlatımların devamlılığı için destekleriniz ve paylaşımlarınız oldukça kıymetli ve değerlidir.

Efsane örgücü -youtube  kanalına ayrıca teşekkür ediyoruz.Çiğdem Hanımın eline emeğine sağlık. Bize bir model daha kazandırmış oldu.

Burgulu İki Şiş Ajurlu Patik Modeli Yeni Patik Örneği Yapılışı  video anlatımlı izlemek isterseniz buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

 

      

 

 

Bir cevap yazın