Burnu Havaya Kalkan Örgü Babet Patiklere Son

Burnu havaya kalkan babet patik örüyorsanız eğer işte size en güzel çözüm önerimiz ile geldik. Aşağıdaki örgü videosunu izledikten sonra en güzel burnu olan babet patik örebileceksiniz. Burnu havaya kalkan örgü babet patik yapımı ile modeller kendini göstermiyordu. Artık burnu havaya kalkmayacak.

Burnu düz duran örgü babet patik nasıl örülür sizlerle paylaşıyoruz. Bu patikleri örmek için kullanacağınız ipler farklı markalarda mevcut. Patik modellerine bakıp en güzel hangi ipte duruyor fikir elde edebilirsiniz ya da örenlere sorarak tecrübelerinden faydalanabilirsiniz. Güzel modeller ortaya çıkıyor çok özeniyorum bu ev babetlerine . Ev babeti örülüşü öğreneceğiz aynı zamanda da burun kısmını nasıl düz yaparız bunun püf noktalarını da öğreneceğiz.

Babet örmenin en önemli kısmı model kendini kasıyor gibi olur. Bu görüntü babet modelinin ayakta güzel durmasını etkilemez iken çıkardığımız anda Alaaddin in ayakkabısı görüntüsünü alır. Sizlere sunduğumuz bu videolu anlatım faydalı olduysa bilmek isteriz yorum bırakın geri dönüşleriniz bizim için önemli. Kolay gelsin.

 

Bir cevap yazın