Çeyizlik Lif Modeli Yapımı

Çeyizlik lif modeli yapımı anlatımını sizlere sunacağız. Sizler için çok güzel çeyizlik , hediyelik lif örnekleri modelleri sunuyoruz. Kolay lif modeli başlığı altında da bu konuyu inceleyebilirsiniz. Kolay bir lif örneği arayanlar için tam da tarifi diyebiliriz. Zor lif örnekleri gibi görünse de aslında ne kadar kolay olduklarını göreceksiniz. Zor gibi görünmeleri çok güzel olmaları

Ben hep zor gibi görünen çok şık çok güzel örgü örneklerine ön yargılı bir şekilde yaklaşırdım . Ama bir süre sonra altı üstü iki tane şiş ya da altı üstü tığ. ipi alttan al üstten al , sağa bat sola bat başka bir şey yok tüm yapman gereken tarifi birebir uygulamak ki videosu olan tarifler çok daha kolay anlaşılır oluyor. Daha kısa sürede öğrenirim videolu anlatımları. Sizler de durdurarak ya da not alarak izlediğiniz videolu anlatımlı örgü örneklerini çok basit yapabileceksiniz. Kolay gelsin yapmak isteyenlere. Sormak istediğniz bir şey olursa sormaktan çekinmeyin. Kısa sürede yanıtlanacaktır.

Yapılmasını istediğniiz lif modeli var ise resim atabilirsiniz yorumlara ya da mail olarak. En kısa sürede model çıkarıp örülüşünü sizlerle paylaşırız.

 

 

 

 

Bir cevap yazın