Çeyizlik Yelek Modeli Anlatımlı

Merhaba, çok beğenilen çeyizlik yelek modeli anlatımı ile karşınızdayız. Sizlere bu güzel örgü çeyizlik yelek modeli yapılışı anlatımlı olarak sunuyoruz. Kolay bir şekilde modelin yapılışını videolu anlatımdan öğrenebilirsiniz. Çeyizlik yelek yapan hanımlar bilirler farklı modeller olmalı çeyizde ve çeyizler o zaman güzel oluyor.

Kibar çeyizlik yelek modeli ile karşınızdayız. Zeytin dalı yelek modeli yapılışındaki gibi ortada bir dal modeli var ters kalpler duruyor sanki. Modelin adını bilmiyorum bilen varsa yoruma yazabilir mi , rica etsem. Çok güzel çeyizlik yelek modelleri var farklı örgü ipleri ile örülen sıcacık tutan, spor modeller ve klasik modeller olmak üzere farklı örgü modelleri yelek modellerinde bulabilirsiniz.

Şimdi sizlere videolu anlatımı palaşalım. Oradan izleyerek modelin yapılışını öğrenebilirsiniz. Yelek modeli sayıları ve nasıl kesilir kaç bedene olur bu bilgiler için de yelek yapılışı konularına bakabilirsiniz sitemizde bulunan. Kategoriler bölümünden yelek,hırka modellerinde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın